Madness Żory - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

22

11-2018

czwartek

23

11-2018

piątek

24

11-2018

sobota

25

11-2018

niedziela

26

11-2018

pon.

27

11-2018

wtorek

28

11-2018

środa

Buttony

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

IX - MPRGwF - 09.12.2018 Pawłowice

  • autor: gitness69, 2018-11-19 16:43

 Nowa grafikaPAWŁOWICE 09.12.2018 r.

 

HALA SPORTOWA

 

43-250, ul. Szkolna 1b 

   SERDECZNIE WITAMYNAIX MISTRZOSTWACH POLSKI RATOWNIKÓW GÓRNICZYCHi ZZRG w PolsceW FUTSALU-2018 POD PATRONATEM: ORGANIZATORZY

 

STOWARZYSZENIE ,,MADNESS”

www.madness.futblolwo.pl     e-mail: gitness69@interia.pl https://pl-pl.facebook.com/Stow.MADNESS

 

                               Regulamin

 

IX  MISTRZOSTWA POLSKI RATOWNIKÓW GÓRNICZYCH

 i ZZRG w Polsce   w FUTSALU

Hala sportowa Pawłowice ul. Szkolna 1b  - 09.12.2018 r.

 

  • Turniej jest oparty o przepisy FIFA Futsal z modyfikacjami.

- czas gry 1 x 11 min, ostatnia minuta zatrzymywana, w grupach B,C,D   oraz 1x 8 min, ostatnia minuta zatrzymywana w grupie A

- brak czasu na żądanie,

- piąty faul i każdy kolejny to rzut karny przedłużony,

- każda czerwona kartka ( 2 żółte ) wykluczają zawodnika z danego meczu włącznie z karą 1 min osłabienia drużyny, 3 żółte kartki zawodnika w meczach powodują pauzę jednego meczu.

  • Do turnieju można zgłosić 10 ratowników górniczych (3 członków ZZRG) i kierownika drużyny (możliwością grania)-potwierdzonych podpisem kierownika KSRG.
  • Turniej zostanie rozegrany systemem grupowym zgodnie z załączonym  poniżej harmonogramem Mistrzostw.
  • W turnieju uczestniczy 17 drużyn.
  • Do ćwierćfinałów przechodzą 2 najlepsze drużyny z każdej grupy.
  • O kolejności w grupach decydują kolejno:

- liczba zdobytych punktów,

- bezpośredni pojedynek,

- korzystniejsza różnica bramek,

- większa liczba zdobytych bramek,

- w wypadku tej samej ilości punktów drużyn tworzy się tak zwaną ,,małą tabele” pomiędzy zainteresowanymi.

  • Od gier ćwierćfinałowych w przypadku remisu obowiązuje seria rzutów karnych – po 3 próby danego zespołu.
  • Kapitanowie ekip są zobowiązani do dostarczenia przed pierwszym meczem swojej drużyny prawidłowo wypełnionej karty zgłoszenia drużyny do Turnieju.
  • Drużyny obowiązuje jednolity strój sportowy, a zawodnicy zobowiązani są do gry
    ze stałym numerem na koszulce.
  • Na płycie boiska obowiązuje zmienne obuwie halowe zawodników.
  • Organizator nie odpowiada za rzeczy pozostawione w szatniach.
  • Wszystkie sprawy sporne rozstrzyga organizator.
  • W ramach turnieju organizator zapewnia:
    • Okazałe puchary dla  drużyn z miejsc 1-4 wraz z medalami,
    • Nagrody indywidualne dla każdego zawodnika z miejsc 1 do 4,
    • Nagrody i statuetki dla najlepszego zawodnika, strzelca, bramkarza,
    • Dyplom dla każdej drużyny za udział,
    • Obiad  dla każdego uczestnika oraz wodę mineralną, kawę i herbatę, słodki bufet,
    • Opiekę medyczną i techniczną podczas Mistrzostw, dobrą atmosferę
      i mile spędzony czas podczas Mistrzostw.

 

Życzymy miłej zabawy i wielu sportowych wrażeń.

                                                                            Organizatorzy

 

UCZESTNICY IX Mistrzostw Polski-2018

1. JSW S.A. KWK  ,,PNIÓWEK’’

2. JSW S.A. KWK ,,BORYNIA – ZOFIÓWKA –JASTRZĘBIE’’ RUCH ,,BORYNIA’’

3. JSW S.A.KWK ,,BORYNIA –ZOFIÓWKA –JASTRZĘBIE’’RUCH,,JASTRZĘBIE’’

4. JSW S.A. KWK ,,KNURÓW – SZCZYGŁOWICE’’

5. JSW S.A.  KWK ,,BUDRYK’’

6. Kopalnia Soli BOCHNIA Sp. z o.o.

7. PGG SP. Z O.O. KWK ,, SOŚNICA’’

8. PGG SP. Z O.O . KWK ,,ROW’’ RUCH ,,CHWAŁOWICE’’

9. PGG SP. Z O.O. KWK ,,PIAST – ZIEMOWIT’’ RUCH ,,PIAST’’

10. PGG SP. Z O.O. KWK ,, BOLESŁAW ŚMIAŁY’’

11. PGG Sp. Z o.o. KWK ,,STASZIC’’

12. PGG Sp.  Z o.o.  KWK  ,,WUJEK’’

13. PGG Sp.  Z o.o.  KWK  ,,MYSŁOWICE-WESOŁA’’

14. WĘGLOKOKS KRAJ SP. Z O.O. ZG ,,PIEKARY’’

15. TAURON WYDOBYCIE S.A.  ZG  ,,JANINA’’

16.  CSRG S.A.

17. PGG Sp. Z o.o. KWK ,,RUDA’’ ruch  HALEMBA

 

 

 

 

 

 

Harmonogram gier I Faza Mistrzostw

Grupa A

 

                8.30-11.45-czas gry 1 x 11 min. (ostatnia min. zatrzymywana)

 

1. KSRG BORYNIA

 

2. KSRG BOLESŁAW ŚMIAŁY


3. KSRG JASTRZĘBIE


4. KSRG HALEMBA

 

5. KSRG WUJEK

 

         08:30                                                   1. BORYNIA            :           2. BOLESŁAW

         08:42                                             3. JASTRZĘBIE            :           4. HALEMBA

         08:55                                                    1.BORYNIA            :           5.WUJEK

         09:08                                                2.BOLESŁAW            :           4. HALEMBA

         09:55                                                2.BOLESŁAW            :           5. WUJEK

         10:08                                                    1.BORYNIA            :           3. JASTRZĘBIE

         10:20                                                    5.WUJEK                       :           4. HALEMBA

         10:32                                                    2.BOLESŁAW             :           3. JASTRZĘBIE

         11:23                                                    1.BORYNIA                    :           4. HALEMBA

         11:35                                                    5. WUJEK                      :           3. JASTRZĘBIE

 

 

 

Grupa A

Borynia

Bolesław

Jastrzębie

Halemba

Wujek

Punkty

Bramki

Miejsce

Borynia

 

X

 

:

:

:

:

 

:

 

Bolesław

 

:

 

X

 

:

:

:

 

:

 

Jastrzębie

:

:

 

X

 

:

:

 

:

 

Halemba

 

:

:

:

 

X

 

:

 

:

 

Wujek

 

:

:

:

 

:

 

 

X

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram gier I Faza Mistrzostw

 

Grupa B

 

 

                9.25-12.20-czas gry 1 x 11 min. (ostatnia min. zatrzymywana)

 

 

 

1. KSRG STASZIC

 

2. KSRG BUDRYK


3. KSRG PIAST


4. KSRG CHWAŁOWICE

 

 

         09:25                                                   1. STASZIC            :           2. BUDRYK

         09:40                                                        3. PIAST            :           4. CHWAŁOWICE

         10:50                                                    1.STASZIC            :           3. PIAST

         11:05                                                    2.BUDRYK            :           4. CHWAŁOWICE

         11:50                                                    1.STASZIC            :           4. CHWAŁOWICE

         12:05                                                    2.BUDRYK            :           3. PIAST

        

 

 

Grupa B

Staszic

Budryk

Piast

Chwałowice

Punkty

Bramki

Miejsce

Staszic

 

X

 

:

:

:

 

:

 

Budryk

 

:

 

X

 

:

:

 

:

 

Piast

:

:

 

X

 

:

 

:

 

Chwałowice

:

:

:

 

X

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram gier I Faza Mistrzostw

 

Grupa C

 

         13.00-15.40 czas gry 1 x 11 min.(ostatnia min. zatrzymywana)

 

 

 

1. KSRG MYSŁOWICE-WESOŁA

 

2.  CSRG


3. KSRG SOŚNICA


4. KSRG KNURÓW-SZCZYGŁOWICE

 

 

         13:00                                          1. MYSŁOWICE            :           2. CSRG

         13:15                                                  3. SOŚNICA            :           4. KNURÓW

         14:05                                           1.MYSŁOWICE            :           3. SOŚNICA

         14:20                                                          2.CSRG            :           4. KNURÓW

         15:10                                           1.MYSŁOWICE            :           4. KNURÓW

         15:25                                                          2.CSRG            :           3. SOŚNICA

        

 

 

 

Grupa C

Mysłowice

CSRG

Sośnica

Knurów

Punkty

Bramki

Miejsce

Mysłowice

 

X

 

:

:

:

 

:

 

CSRG

 

:

 

X

 

:

:

 

:

 

Sośnica

:

:

 

X

 

:

 

:

 

Knurów

:

:

:

 

X

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

 

Harmonogram gier I Faza Mistrzostw

 

Grupa D

     

                                               13.30-16.10 czas gry 1 x 11 min.(ostatnia min. zatrzymywana)

 

 

 

1. KSRG PIEKARY

 

2. KSRG BOCHNIA


3. KSRG JANINA


4. KSRG PNIÓWEK

 

 

         13:30                                                  1. PIEKARY            :           2. BOCHNIA

         13:45                                                     3. JANINA            :           4. PNIÓWEK

         14:35                                                  1.PIEKARY            :           3. JANINA

         14:40                                                  2.BOCHNIA            :           4. PNIÓWEK

         15:40                                                  1.PIEKARY            :           4. PNIÓWEK

         15:55                                                  2.BOCHNIA            :           3. JANINA

        

 

 

 

Grupa D

Piekary

Bochnia

Janina

Pniówek

Punkty

Bramki

Miejsce

Piekary

 

X

 

:

:

:

 

:

 

     Bochnia

:

 

X

 

:

:

 

:

 

Janina

:

:

 

X

 

:

 

:

 

Pniówek

:

:

:

 

X

 

 

:

 

 

 

 

 

 

 

    Harmonogram gier II Faza Mistrzostw

 Ćwierćfinały:    czas gry 1 x 11minut (ostatnia min. zatrzymywana)

                                                                                                            

     12:30             MECZ  I          1A – 2B                                           

 

            ………………………          :         …………………………..                 

    

     12:45             MECZ  II         1B – 2A                                           

 

            ………………………          :           ………………………….

                

     16:15             MECZ  III       1C – 2D                                           

 

            ……………………….          :          ………………………….

                

     16:30             MECZ  IV        1D – 2C    

            ………………………          :          …………………………..

 

Półfinały: czas gry 1 x 11minut (ostatnia min. zatrzymywana)

 

     16:45              MECZ  V  ( zwycięzcy meczu  I – III)                           

 

            ……………………….         :      ………………………………..

 

     17:00              MECZ  VI  ( zwycięzcy meczu  II-IV)                      

 

            ……………………….         :       ………………………………

 

Finały: czas gry 1 x 11 minut (ostatnia min. zatrzymywana)

 

     17:20                         MECZ   O    3 MIEJSCE                                  

 

            ……………………….          :        ………………………………..

 

     17:40                                    FINAŁ                                              

 

            ………………………..        :       ………………………………..

 

 

17:55 – Uroczyste Zakończenie  Mistrzostw

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

  • .……………………………………………

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  •  ……………………………………………

 

  •  ……………………………………………

 

  • ……………………………………………

 

  • ……………………………………………

 

  • ……………………………………………

 

  • ……………………………………………

 

  • …………………………………………….

 

  • …………………………………………….

 

  • ……………………………………………..

 

  • ……………………………………………..

 

NAJLEPSZY STRZELEC: ……………………………………………….

 

 

NAJLEPSZY BRAMKARZ: ……………………………………………….

 

 

NAJLEPSZY ZAWODNIK: ………………………………………………..

 

 

 

 

Karta zgłoszenia drużyny

     IX MISTRZOSTWA POLSKI RATOWNIKÓW        GÓRNICZYCH I ZZRG w Polsce w FUTSALU

HALA PAWŁOWICE 43-250, ul. Szkolna 1b   - 09.12.2018 r.

 

 

Nazwa drużyny .......................................................................

 

Kolor strojów..................................................

 

Oświadczamy, że na czas trwania Turnieju jesteśmy ubezpieczeni od następstw nieszczęśliwych wypadków we własnym zakresie i nie będziemy czynić roszczeń wobec organizatora w przypadku zaistnienia nieszczęśliwych wypadków Mistrzostw.

Wyrażamy zgodę na przedstawienie mojego wizerunku na zdjęciach ,facebooku Stowarzyszenia Madness i stronie.

Lp.

Nr

Nazwisko i imię zawodnika

podpis

Zdobyte bramki

Ż/Cz kartki

1.

 

 

 

 

 

2.

 

 

 

 

 

3.

 

 

 

 

 

4.

 

 

 

 

 

5.

 

 

 

 

 

6.

 

 

 

 

 

7.

 

 

 

 

 

8.

 

 

 

 

 

9.

 

 

 

 

 

10.

Kier.

 

 

 

 

 

 

Imię i nazwisko kierownika drużyny: ............................................................

 

Tel. kontaktowy: ……………………………………

 

e-mail: ……………………………………………….

                                                                                          

                                                                                     Podpis ……………………

 

*Kartę zgłoszenia drużyny  proszę wypisywać drukowanymi literami.


GRUDZIEŃ 2018 ZE STOWARZYSZENIEM MADNESS

  • autor: gitness69, 2018-11-14 18:40

1.    02.12.2018 r. I Mistrzostwa Polski Górników i Przyjaciół w piłce koszykowej- CHOCIANÓW 2018

2.    09.12.2018 r. IX Mistrzostwa Polski Ratowników Ratowników w futsalu- PAWŁOWICE 2018

ZAPRASZAMY SZCZEGÓŁY https://www.facebook.com/Stow.MADNESS

 

 


Wyniki VI Mistrzostw Polski Górników i Przyjaciół w Piłce...

  • autor: gitness69, 2018-10-16 22:07

Dziękujemy wszystkim za udział

W VI Mistrzostwach Polski Górników i Przyjaciół w Piłce Siatkowej

 

ZWYCIĘZCY MISTRZOSTW

 

1 MIEJSCE - WĘGLOKOKS KRAJ SP Z O.O. KWK BOBREK - PIEKARY

                2 MIEJSCE - TARTAN VOLLEY TEAM LUBIN

                3 MIEJSCE - REMAGUM SP Z O.O.

                4 MIEJSCE - STOWARZYSZENIE MADNESS – SEKCJA

                                                                                        KGHM

 

Wyniki Mistrzostw w rozwinięciu newsa


Klasyfikacja - TATRY CUP 2018

  • autor: gitness69, 2018-05-14 07:44

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

 

MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW


I PRZYJACIÓŁ W PIŁCE NOŻNEJ


6 OSOBOWEJ

 

TATRY CUP 2018

1. JSW S.A. KWK PNIÓWEK

2. PGG S.A. KWK RUDA RUCH HALEMBA – WZZ SIERPIEŃ 80

3. MURAŃ JURGÓW

4. STOWARZYSZENIE MADNESS

 

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA UDZIAŁ W MISTRZOSTWACH, SPORTOWĄ WALKĘ, DOBRĄ ZABAWĘ  I FAJNĄ ATMOSFERĘ.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCĄ I ZAPRASZAMY ZA ROK

 


wyniki V KLIMA CUP - GRAMY DLA KRZYŚKA

  • autor: gitness69, 2018-04-12 23:22

wyniki

V  KLIMA CUP

GRAMY DLA KRZYŚKA

W PIŁCE SIATKOWEJ I HALOWEJ


ZWYCIĘZCY - V MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW i PRZYJACIÓŁ W...

  • autor: gitness69, 2018-03-25 22:10

MISTRZ 2018

V MISTRZOSTWA  POLSKGÓRNIKÓW
i PRZYJACIÓŁ w PIŁCE SIATKOWEJ

LUBIN 2018

 

TARTAN VOLLEY TEAM

ZDJĘCIA Z MISTRZOSTW BĘDĄ DOSTĘPNE - 27.03.2018r.


WYNIKI - V MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW i PRZYJACIÓŁ w...

  • autor: gitness69, 2018-03-25 15:59

WYNIKI

 

V  MISTRZOSTW  POLSKI

    GÓRNIKÓW i PRZYJACIÓŁ

w PIŁCE SIATKOWEJ

LUBIN 2018


Archiwum aktualności


Tabela ligowa

Inne rozgrywki

Reklama

Wyniki

Brak danych.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1