Madness Żory - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Zegar

Logowanie

Kalendarium

29

05-2016

niedziela

30

05-2016

pon.

31

05-2016

wtorek

01

06-2016

środa

02

06-2016

czwartek

03

06-2016

piątek

04

06-2016

sobota

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Wydarzenia

ZWYCIĘZCA MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW I PRZYJACIÓŁ W...

  • autor: gitness69, 2016-05-23 16:22

ZWYCIĘZCA MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW I PRZYJACIÓŁ W SIATKÓWCE - LUBIN 2016

 

REMAGUM SP. Z O.O.

 

VOLLEY TEAM


Aktualności

ZAPROSZENIE NA MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW I PRZYJACIÓŁ W...

  • autor: gitness69, 2016-04-20 20:39

ZAPROSZENIE

MISTRZOSTWA POLSKI GÓRNIKÓW i PRZYJACIÓŁ w SIATKÓWCE  LUBIN-2016
  • Organizator:  STOWARZYSZENIE „MADNESS”
  • Termin i Miejsce:  21.05.2016r.
  •                                                Hala  Sportowa  LUBIN  ul. Komisji Edukacji Narodowej

  • Kontakt:
  •                         Wojciech Chmielewski                    508 244  715

  • System rozgrywek:
    • W turnieju przewidujemy udział 6-12 zespołów
    • System gier uzależniony jest od ilości zgłoszonych drużyn-Losowanie 07.05.2016r.
    • Drużyna składa się z 10 zawodników i kierownika drużyn (z możliwością grania),
    • Ubezpieczenie od NW w czasie trwania turnieju oraz dojazdu
      i powrotu pozostaje w gestii uczestniczących drużyn
  • Przepisy gry: Obowiązują przepisy FIVB.
  • Wpisowe: 1000zł, które należy wpłacić na konto Stowarzyszenia „Madness” do dnia 29.04.2016r. z dopiskiem   MPGiPwS-LUBIN- 2016- oraz nazwę drużyny".
  • W ramach turnieju organizator zapewnia:
    • Okazałe puchary dla  drużyn MIEJSC 1-4  oraz nagrody:
    • 1 MIEJSCE – Wartości 1000 zł,
    • 2 MIEJSCE – Wartości  800 zł,
    • 3  MIEJSCE – Wartości 700 zł,
    • 4 MIEJSCE  -  Wartości  500 zł,
    • UPOMINEK DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA,
    • Obiad  dla każdego uczestnika oraz wodę mineralną, kawę i herbatę,
    • Opiekę medyczną i techniczną podczas MISTRZOSTW oraz dobrą atmosferę podczas MISTRZOSTW.
  •  

                                                                                       Zapraszają

                                                                                      Stowarzyszenie MADNESS


    Nowy news

    • autor: gitness69, 2016-03-20 14:21

    ZWYCIĘZCA II CHARYTATYWNEGO TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - KLIMA CUP 2016 - GRAMY DLA DOBRUSI

     

    IMKiUS Sp. Z o.o.


    WYNIKI II CHARYTATYWNEGO TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ -...

    • autor: gitness69, 2016-03-20 14:19

    Harmonogram gier

    I Faza turnieju

     

    Grupa A

     

           1. PeBeKa S.A.

           2. ELEKS  Sp. z o.o.

           3. Energetyka Sp. z o.o.

           4. O/ZG Rudna K1

           5. O/ZG Rudna K2

     

    CZAS GRY 1 x 10 MINUT

     

             12:00                                                       1. PeBeKa          2:0          2. Eleks

             12:12                                                     4. Rudna K1          0:0          5. Rudna K2

             12:25                                                            2. Eleks          1:1          3. Energetyka

             13:15                                                       1. PeBeKa          1:2          5. Rudna K2

             13:27                                                   3. Energetyka          0:0          4. Rudna K1

             14:05                                                            2. Eleks          1:0          5. Rudna K2

             14:30                                                       1. PeBeKa          2:0          4. Rudna K1

             14:42                                                   3. Energetyka          0:3          5. Rudna K2

             15:32                                                            2. Eleks          4:0          4. Rudna K1

             15:45                                                       1. PeBeKa          1:0          3. Energetyka

     

                                                                 

            

    Grupa A

    PeBeKa

    Eleks

    Energetyka

    Rudna K1

    Rudna K2

    PKT

    Bramki

    Miej

    sce

    PeBeKa

     

    X

     

    2:0

    1:0

    2:0

    1:2

    9

    6:2

    I

    Eleks

    0:2

     

    X

     

    1:1

    4:0

    1:0

    7

    6:3

    II

    Energetyka

    0:1

    1:1

     

    X

     

    0:0

    0:3

    2

    1:5

    IV

    Rudna K1

    0:2

    0:4

    0:0

    X

     

    0:0

     

    2

    0:6

     

    V

    Rudna K2

    2:1

    0:1

    3:0

    0:0

     

    X

     

    7

    5:2

    III

     

     

    Grupa B

     

     

             1. IMKiUS Sp. z o.o.

           2. Nalco Polska Sp. z o.o.

           3. O/ ZG Polkowice-Sieroszowice K1

           4. O/ZG Rudna E-3

           5. O/ZG Rudna K1-C

     

    CZAS GRY 1 x 10 MINUT

     

             12:37                                                       1. IMKiUS          8:0          2. Nalco

             12:50                                                    4. Rudna E-3          0:1          5. Rudna K1-C

             13:02                                                           2. Nalco          0:5          3. Sierpol K1

             13:40                                                       1. IMKiUS          2:0          5. Rudna K1-C

             13:52                                                    3. Sierpol K1          4:1          4. Rudna E-3

             14:55                                                           2. Nalco          0:3          5. Rudna K1-C

             15:07                                                      1. IMKiUS          2:0          4. Rudna E-3

             15:20                                                    3. Sierpol K1          1:0          5. Rudna K1-C

             15:57                                                           2. Nalco          0:2          4. Rudna E-3

             16:10                                                       1. IMKiUS          1:2          3. Sierpol K1

     

     

            

    Grupa B

    IMKiUS

    Nalco

    Sierpol K1

    Rudna E-3

    Rudna K1-C

    PKT

    Bramki

    Miej

    sce

    IMKiUS

     

    X

     

    8:0

    1:2

    2:0

    2:0

    9

    13:2

    II

    Nalco

    0:8

     

    X

     

    0:5

    0:2

    0:3

    0

    0:18

    V

    Sierpol K1

    2:1

    5:0

     

    X

     

    4:1

    1:0

    12

    12:2

    I

    Rudna E-3

    0:2

    2:0

    1:4

    X

     

    0:1

     

    3

    2:7

    IV

    Rudna K1-C

    0:2

    3:0

    0:1

    1:0

     

    X

     

    6

    4:3

    III

     
     

     

    II Faza turnieju

     

    Ćwierćfinały:

     

    16:30      I      1 A – 4 B

     

                                    PeBeKa S.A.       3:0       O/ZG Rudna E-3

     

    16:45      II     2 A– 3 B

     

                           ELEKS  Sp. z o.o.       1:0          O/ZG Rudna K1-C

     

    17:00      III    2 B - 3A

     

                           IMKiUS Sp. z o.o.       2:1       O/ZG Rudna K2

     

    17:15      IV    1 B – 4 A

     

    O/ ZG Polkowice-Sieroszowice K1    0:0       Energetyka Sp. z o.o.

                                                              k. 1:2

     

    Półfinały:

     

    17:30              I – III

                                    PeBeKa S.A.       0:1       IMKiUS Sp. z o.o.

     

    17:45              II – IV

     

                           ELEKS  Sp. z o.o.       0:3       Energetyka Sp. z o.o.

     

    Finały:

    18:00 – mecz o 3 miejsce               

                                                        

                                    PeBeKa S.A.       1:0       ELEKS  Sp. z o.o.

     

    18:15 – mecz o 1 miejsce               

                                                        

                           IMKiUS Sp. z o.o.       3:2       Energetyka Sp. z o.o.

     

    18:30 – Uroczyste Zakończenie Turnieju

     

     

    KLASYFIKACJA KOŃCOWA

     

     

    1. IMKiUS Sp. z o.o.

     

    2. Energetyka Sp. z o.o.

     

    3. PeBeKa S.A.

     

    4. ELEKS  Sp. z o.o.

     

    5. O/ ZG Polkowice-Sieroszowice K1

     

    6. O/ZG Rudna K2

     

    7. O/ZG Rudna K1-C

     

    8. O/ZG Rudna E-3

     

    9. O/ZG Rudna K1

     

    10. Nalco Polska Sp. z o.o.

     

     

     

     

    NAJLEPSZY ZAWODNIK:

     

    OLSZANOWSKI PAWEŁ – ENERGRTYKA SP. Z O.O.

     

    NAJLEPSZY STRZELEC:

     

    KOCZOROWSKI MARIUSZ – IMKIUS SP. Z O.O.

     

    NAJLEPSZY BRAMKARZ

     

    SOBOLEWSKI DANIEL – ELEKS SP. Z O.O.

     


    Plakat II CHARYTATYWNY TURNIEJ W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ -...

    • autor: gitness69, 2016-03-17 20:17

    LINK DO KURIERA MIEDZIOWEGO GDZIE MOWA O II CHARYTATYWNYM TURNIEJU W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ - KLIMA CUP 2016 - GRAMY DLA DOBRUSI

     

    http://www.tv.master.pl/media/miedziowy_kurier_luty.wmv

     


    Archiwum aktualności


    Tabela ligowa

    Inne rozgrywki

    Reklama

    Wyniki

    Brak danych.

    Ostatnie spotkanie

    Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

    Najbliższa kolejka

    Najbliższa kolejka 1