|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
Serdecznie zapraszamy na ,,MADNESS CUP 2012’’ rocznika 2003 i młodsi o Puchar Wójta Gminy Pawłowice, który odbył się 25 i 26 lutego 2012r. w Hali Sportowej w Pawłowicach ul. szkolna 1b. Zapraszamy do galerii gdzie są zdjęcia z turnieju oraz drużyny, które brały udział w mistrzostwach.
Oto następujące drużyny, które zgłosiły chęć udziału w turnieju:
1. GKS PNIÓWEK 74 I - PAWŁOWICE
2. GKS PNIÓWEK 74 II - PAWŁOWICE
3. MOSIR - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
4. MKS I - ŻORY
5. MKS II - ŻORY
6. RKP ROW I - RYBNIK
7. ORLIK - CZECHOWICE-DZIEDZICE
8. UKS IKAR - RACIBÓRZ
9. ISKRA - PSZCZYNA
10. RKP ROW II - RYBNIK
Regulamin "MADNESS CUP 2012":
- regulamin (plik PDF)
- regulamin (plik doc.)
Harmonogram gier 25.02.2012 r.
I Faza Turnieju
Hala sportowa PAWŁOWICE ul. Szkolna 1b
Grupa A
1. GKS PNIÓWEK 74 I - PAWŁOWICE
2. UKS IKAR - RACIBÓRZ
3. MKS I - ŻORY
4. ORLIK - CZECHOWICE-DZIEDZICE
5. RKP ROW II - RYBNIK
CZAS GRY 2 x 8MINUT – od godz. 9:00 do godz. 13:00
09:00 – 09:16 1. PNIÓWEK I 0 : 0 2. IKAR
09:25 – 09:41 3. ŻORY I 3 : 0 4. ORLIK
09:50 – 10:06 5. RKP ROW II 0 : 3 2.IKAR
10:15 – 10:31 1.PNIÓWEK I 0 : 6 3. ŻORY
10:40 – 10:56 4.ORLIK 3 : 0 5. RKP ROW II
11:00 – 11:16 2.IKAR 0 : 7 3.ŻORY I
11:25 – 11:41 1.PNIÓWEK I 0 : 3 4.ORLIK
11:45 – 12:01 5. RKP ROW II 0 : 3 3.ŻORY I
12:10 – 12:26 4.ORLIK 1 : 1 2.IKAR
12:35 – 12:51 5. RKP ROW II 0 : 3 1.PNIÓWEK I
Grupa A | Pniówek | IKAR | Żory I | Orlik | RKP ROW II | Pkt. | Bramki | Miejsce |
Pniówek | X | 0:0 | 0:6 | 0:3 | 3:0 | 4 | 3:9 | IV |
IKAR | 0:0 | X | 0:7 | 1:1 | 3:0 | 5 | 4:8 | III |
Żory I | 6:0 | 7:0 | X | 3:0 | 3:0 | 12 | 19:0 | I |
Orlik | 3:0 | 1:1 | 0:3 | X | 3:0 | 7 | 7:4 | II |
RKP ROW II | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0:3 | X | 0 | 0:12 | V |
Harmonogram gier 25.02.2012 r.
I Faza Turnieju
Hala sportowa PAWŁOWICE ul. Szkolna 1b
Grupa B
1. GKS PNIÓWEK 74 II - PAWŁOWICE
2. ISKRA - PSZCZYNA
3. MKS II - ŻORY
4. MOSIR - JASTRZĘBIE-ZDRÓJ
5. RKP ROW I - RYBNIK
CZAS GRY 2 x 8 MINUT – od godz. 14:00 do godz. 18:00
14:00 – 14:16 1. PNIÓWEK II 0 : 2 2. ISKRA
14:25 – 14:41 3. ŻORY II 0 : 7 4. MOSIR
14:50 – 15:06 5. RKP ROW I 0 : 1 2.ISKRA
15:15 – 15:31 1.PNIÓWEK II 5 : 0 3.ŻORY II
15:40 – 15:56 4.MOSIR 1: 0 5. RKP ROW I
16:00 – 16:16 2.ISKRA 3 : 0 3.ŻORY II
16:25 – 16:41 1.PNIÓWEK I I 0 : 1 4.MOSIR
16:50 – 17:06 5. RKP ROW I 1: 0 3.ŻORY II
17:10 – 17:26 4.MOSIR 1: 1 2.ISKRA
17:30 – 17:46 5. RKP ROW I 2 : 0 1.PNIÓWEK II
Grupa B | Pniówek II | ISKRA | Żory II | MOSiR | RKP ROW I | Pkt. | Bramki | Miejsce |
Pniówek II | X | 0:2 | 5:0 | 0:1 | 0:2 | 3 | 5:5 | IV |
ISKRA | 2:0 | X | 3:0 | 1:1 | 1:0 | 1 | 7:1 | II |
Żory II | 0:5 | 0:3 | X | 0:7 | 0:2 | 0 | 0:17 | V |
MOSiR | 1:0 | 1:1 | 7:0 | X | 1:0 | 10 | 10:1 | I |
RKP ROW I | 2:0 | 0:1 | 2:0 | 0:1 | X | 6 | 4:2 | III |
Harmonogram gier 26.02.2012 r.
II Faza Turnieju
Hala sportowa PAWŁOWICE ul. Szkolna 1b
Grupa C
1. …A/B 3UKS IKAR RACIBÓRZ
2. …A 5 RKP ROW II RYBNIK
3. …B 5 MKS II ŻORY
4. …A 4 GKS PNIÓWEK 74 I PAWŁOWICE
5. …B 4 GKS PNIÓWEK 74 II PAWŁOWICE
CZAS GRY 2 x 8MINUT – od godz. 9:00 do godz. 13:00
09:00 – 09:16 IKAR 1. 3 : 0 2. Rybnik II
09:25 – 09:41 Żory II 3. 2 : 0 4. Pawłowice I
09:50 – 10:06 Pawłowice II 5. 3 : 0 2. Rybnik II
10:15 – 10:31 IKAR 1. 0 : 0 3. Żory II
10:40 – 10:56 Pawłowice I 4. 1: 2 5. Pawłowice II
11:00 – 11:16 Rybnik II 2. 0 : 3 3. Żory II
11:25 – 11:41 IKAR 1. 1 : 1 4. Pawłowice I
11:45 – 12:01 Pawłowice II 5. 3 : 0 3. Żory II
12:10 – 12:26 Pawłowice I 4. 3 : 0 2. Rybnik II
12:35 – 12:51 Pawłowice II 5. 2 : 1 1. IKAR
Grupa C | IKAR | ROW | Żory II | Pawłowice I | Pawłowice I | Pkt. | Bramki | Miejsce |
IKAR | X | 3:0 | 0:0 | 1:1 | 1:2 | 5 | 5:3 | III |
ROW | 0:3 | X | 0:3 | 0:3 | 0:3 | 0 | 0:12 | V |
Żory II | 0:0 | 3:0 | X | 2:0 | 0:4 | 7 | 5:4 | II |
Pawłowice I | 1:1 | 3:0 | 0:2 | X | 1:2 | 4 | 5:5 | IV |
Pawłowice II | 2:1 | 3:0 | 4:0 | 2:1 | X | 12 | 11:2 | I |
Harmonogram gier 26.02.2012 r.
II Faza Turnieju
Hala sportowa PAWŁOWICE ul. Szkolna 1b
Grupa D
1. …A/B 3 RKP ROW I RYBNIK
2. …A 1 MKS I ŻORY
3. …B 1 MOSIR JASTRZĘBIE ZDRÓJ
4. …A 2 ORLIK CZECHOWICE-DZIEDZICE
5. …B 2 ISKRA PSZCZYNA
CZAS GRY 2 x 8 MINUT – od godz. 14:00 do godz. 18:00
14:00 – 14:16 ROW I 1. 1 : 1 2. Żory I
14:25 – 14:41 MOSIR 3. 2 : 1 4. ORLIK
14:50 – 15:06 ISKRA 5. 0 : 1 2. ŻORY I
15:15 – 15:31 ROW I 1. 0 : 2 3. MOSIR
15:40 – 15:56 ORLIK 4. 2 : 0 5. ISKRA
16:00 – 16:16 ŻORY I 2. 2 : 0 3. MOSIR
16:25 – 16:41 ROW I 1. 4 : 2 4. ORLIK
16:50 – 17:06 ISKRA 5. 0 : 0 3. MOSIR
17:10 – 17:26 ORLIK 4. 1 : 1 2. ŻORY I
17:30 – 17:46 ISKRA 5. 0 : 1 1. ROW I
Grupa D | ROW I | Żory I | MOSiR | ORLIK | ISKRA | Pkt. | Bramki | Miejsce |
ROW I | X | 1:1 | 0:2 | 4:2 | 1:0 | 7 | 6:5 | III |
Żory I | 1:1 | X | 2:0 | 1:1 | 1:0 | 8 | 5:2 | I |
MOSiR | 2:0 | 0:2 | X | 2:1 | 0:0 | 7 | 4:3 | II |
ORLIK | 2:4 | 1:1 | 1:2 | X | 2:0 | 4 | 6:7 | IV |
ISKRA | 0:1 | 0:1 | 0:0 | 0:2 | X | 1 | 0:4 | V |
Klasyfikacja finałowa
MADNESS CUP 2012 rocznika 2003 i młodsi
o Puchar Wójta Gminy PAWŁOWICE
1. MKS I ŻORY
2. MOSIR JASTRZĘBIE ZDRÓJ
3. RKP ROW I RYBNIK
4. ORLIK CZECHOWICE-DZIEDZICE
5. ISKRA PSZCZYNA
6. GKS PNIÓWEK 74 II PAWŁOWICE
7. MKS II ŻORY
8. UKS IKAR RACIBÓRZ
9. GKS PNIÓWEK 74 I PAWŁOWICE
10. RKP ROW II RYBNIK
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |