|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
Turniej zwycięża PNIÓWEK, który w finale po zaciętym meczu pokonał MADOR z Sosnowca.Trzecie miejsce zajął JAS-MOS pokonując w meczu o III miejsce Bolesława Śmiałego. Najlepszym strzelcem Turnieju okazał się Piotr Zarychta z MADOR-u.Natomiast najlepszego bramkarza Turnieju wybrano Wojciecha Tworusa z Pniówka.
Dziękujemy wszystkim za udział i zapraszamy za rok!!!!
Kontakt w sprawie turnieju:
Uczestnicy VII Barbórkowego turnieju w halowej piłce nożnej z okazji dnia Niepodległości:
Zapraszamy do obejrzenia galerii oraz drużyn, które wzięły udział w turnieju.
I Faza turnieju
Grupa A
CZAS GRY 1 x 15 MINUT – od godz. 8:00 do godz. 12:00
Grupa A | ZSRG | BEC-WAR | SCHARF | DB | PKT | Bramki | Miejsce |
ZSRG | X | 4 : 1 | 7 : 1 | 3 : 1 | 9 | 14 : 3 | I |
BEC-WAR | 1 : 4 | X | 7 : 0 | 0 : 1 | 3 | 8 : 12 | III |
SCHARF | 1 : 7 | 0 : 7 | X | 0 : 7 | 0 | 1 : 14 | IV |
DB | 1 : 3 | 1 : 0 | 7 : 0 | X | 6 | 9 : 3 | II |
Grupa B | SEJ | GKT | MADOR | JAS-MOS | PKT | Bramki | Miejsce |
SEJ | X | 1 : 4 | 1 : 2 | 0 : 7 | 0 | 2 : 13 | IV |
GKT | 4 : 1 | X | 0 : 1 | 2 : 2 | 4 | 6 : 4 | III |
MADOR | 2 : 1 | 1 : 0 | X | 0 : 0 | 7 | 3 : 1 | I |
JAS-MOS | 7 : 0 | 2 : 2 | 0 : 0 | X | 5 | 9 : 2 | II |
Ćwierćfinały: czas gry 2 x 10 minut
12:05 A1 – B2 I
ZSRG : JAS-MOS 3 : 8
12:30 B1 – A2 II
MADOR : DB SCHENKER 7 : 0
I Faza turnieju
CZAS GRY 1 x 15 MINUT – od godz. 9:00 do godz. 13:00
Grupa C | PNIÓWEK | HAL-WIR | KRUPIŃSKI | TAGOR | PKT | Bramki | Miejsce |
PNIÓWEK | X | 0 : 0 | 1 : 0 | 7 : 1 | 7 | 8 : 1 | I |
HAL-WIR | 0 : 0 | X | 1 : 1 | 3 : 0 | 5 | 4 : 1 | II |
KRUPIŃSKI | 0 : 1 | 1 : 1 | X | 8 : 0 | 4 | 9 : 2 | III |
TAGOR | 1 : 7 | 0 : 3 | 0 : 8 | X | 0 | 1 : 18 | IV |
Grupa D | ZIEMOWIT | BOL-ŚM | MUR-STA | ZG | PKT | Bramki | Miejsce |
ZIEMOWIT | X | 1 : 3 | 1 : 1 | 1 : 3 | 1 | 3 : 7 | IV |
BOL-ŚM | 3 : 1 | X | 2 : 1 | 1 : 0 | 9 | 6 : 2 | I |
MUR-STA | 1 : 1 | 1 : 2 | X | 1 : 1 | 2 | 3 : 4 | III |
ZG | 3 : 1 | 0 : 1 | 1 : 1 | X | 4 | 4 : 3 | II |
Ćwierćfinały: czas gry 2 x 10 minut
13:05 C1 – D2 III
PNIÓWEK : ZG 2 : 0
13:30 D1 – C2 IV
BOLESŁAW ŚMIAŁY : HALEMBA-WIREK 2 : 0
Półfinały: czas gry 2 x 10 minut
14:00 I – III
JAS-MOS : PNIÓWEK 0 : 4
14:30 II – IV
MADOR : BOLESŁAW ŚMIAŁY 3 : 0
Finały: czas gry 2 x 10 minut
15:00 Mecz o III miejsce
JAS-MOS : BOLESŁAW ŚMIAŁY 3 : 2
15:30 Mecz o I miejsce:
PNIÓWEK : MADOR 0 : 0 (K. 1 : 0)
16:00 – Uroczyste Zakończenie Turnieju
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |