|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
I FAZA TURNIEJU
HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
1. KW SA KWK ZIEMOWIT
2. JSW SA KWK KNURÓW-SZCZYGŁOWICE
3. KW SA KWK MARCEL
4. KW SA KWK HALEMBA-WIREK
5. KHW SA KWK WIECZOREK
08:00 1. ZIEMOWIT 0:3 2. KN-SZCZ
08:15 3. MARCEL 0:1 4. HAL-WIR
08:30 1. ZIEMOWIT 4:2 5. WIECZOREK
08:45 2. KN-SZCZ 3:1 3. MARCEL
09:00 4. HAL-WIR 1:3 5. WIECZOREK
09:15 1. ZIEMOWIT 4:1 3. MARCEL
10:30 2. KN-SZCZ 2:1 4. HAL-WIR
09:45 3. MARCEL 0:0 5. WIECZOREK
10:00 1. ZIEMOWIT 3:2 4. HAL-WIR
10:15 2. KN-SZCZ 4:2 5. WIECZOREK
Grupa A | ZIEMOWIT | KN-SZCZ | MARCEL | HAL-WIR | WIECZOREK | PKT | Br. | Miejsce |
ZIEMOWIT | X | 0:3 | 4:1 | 3:2 | 4:2 | 9 | 11:8 | II |
KN-SZCZ | 3:0 | X | 3:1 | 2:1 | 4:2 | 12 | 12:4 | I |
MARCEL | 1:4 | 1:3 | X | 0:1 | 0:0 | 1 | 2:8 | V |
HAL-WIR | 2:3 | 1:2 | 1:0 | X | 1:3 | 3 | 5:8 | IV |
WIECZOREK | 2:4 | 2:4 | 0:0 | 3:1 | X | 4 | 7:9 | III |
I FAZA TURNIEJU
HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
1. KHW SA KWK WUJEK
2. JSW SA KWK BORYNIA-ZOFIÓWKA-JASTRZĘBIE
RUCH BORYNIA
3. KW SA KWK JANKOWICE
4. KW SA KWK PIAST
5. CENTRALNA STACJA RATOWNICTWA GÓRNICZEGO SA
10:30 1. WUJEK 1:2 2. BORYNIA
10:45 3. JANKOWICE 1:0 4. PIAST
11:00 1. WUJEK 2:0 5. CSRG
11:15 2. BORYNIA 2:1 3. JANKOWICE
11:30 4. PIAST 0:1 5. CSRG
11:45 1. WUJEK 2:1 3. JANKOWICE
12:00 2. BORYNIA 0:1 4. PIAST
12:15 3. JANKOWICE 4:1 5. CSRG
12:30 1. WUJEK 2:0 4. PIAST
12:45 2. BORYNIA 6:1 5. CSRG
Grupa B | WUJEK | BORY NIA | JANKO WICE | PIAST | CSRG | PKT | Br. | Miejsce |
WUJEK | X | 1:2 | 2:1 | 2:0 | 2:0 | 9 | 7:3 | II |
BORYNIA | 2:1 | X | 2:1 | 0:1 | 6:1 | 9 | 10:4 | I |
JANKOWICE | 1:2 | 1:2 | X | 1:0 | 4:1 | 6 | 7:5 | III |
PIAST | 0:2 | 1:0 | 0:1 | X | 0:1 | 3 | 1:4 | V |
CSRG | 0:2 | 1:6 | 1:4 | 1:0 | X | 3 | 3:12 | IV |
I FAZA TURNIEJU
HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
1. JSW SA KWK BUDRYK
2. KW SA KWK POKÓJ
3. KGHM PM SA ZG RUDNA
4. KHW SA KWK STASZIC
5. KW SA KWK CHWAŁOWICE
6. TW ZG SOBIESKI
13:00 1. BUDRYK 0:3 2. POKÓJ
13:12 3. RUDNA 1:1 4. STASZIC
13:25 5. CHWAŁOWICE 2:0 6. SOBIESKI
13:37 1. BUDRYK 0:2 3. RUDNA
13:50 2. POKÓJ 0:2 5. CHWAŁOWICE
14:02 4. STASZIC 2:2 6. SOBIESKI
14:15 1. BUDRYK 1:1 5. CHWAŁOWICE
14:27 3. RUDNA 2:0 6. SOBIESKI
14:40 2. POKÓJ 0:0 4. STASZIC
14:52 1. BUDRYK 0:2 6. SOBIESKI
15:05 4. STASZIC 0:4 5. CHWAŁOWICE
15:17 2. POKÓJ 0:2 3. RUDNA
15:30 1. BUDRYK 1:0 4. STASZIC
15:42 2. POKÓJ 1:0 6. SOBIESKI
15:55 3. RUDNA 1:0 5. CHWAŁOWICE
Grupa C | BUDRYK | POKÓJ | RUDNA | STASZIC | CHWAŁOWICE | SOBIESKI | PKT | Bramki | Miejsce |
BUDRYK |
X
| 0:3 | 0:2 | 1:0 | 1:1 |
0:2
| 4 | 2:8 | IV |
POKÓJ | 3:0 |
X
| 0:2 | 0:0 | 0:2 |
1:0
| 7 | 4:4 | III |
RUDNA | 2:0 | 2:0 |
X
| 1:1 | 1:0 |
2:0
| 13 | 8:1 | I |
STASZIC | 0:1 | 0:0 |
1:1
| X |
0:4
|
2:2 | 3 | 3:8 | VI |
CHWAŁOWICE | 1:1 | 2:0 | 0:1 | 4:0 | X |
2:0 | 10 | 9:2 | II |
SOBIESKI
| 2:0 | 0:1 | 0:2 | 2:2 |
0:2
| X | 3 | 4:7 | V |
I FAZA TURNIEJU
HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
1. WK SP Z OOKWK BOBREK – PIEKARY RUCH PIEKARY
2. JSW SA KWK PNIÓWEK
3. KW SA KWK SOŚNICA
4. KW SA KWK RYDUŁTOWY
5. KHW SA KWK MYSŁOWICE -WESOŁA
6. TW SA ZG JANINA
16:10 1. BOB-PIEK 1:0 2. PNIÓWEK
16:22 3. SOŚNICA 0:0 4. RYDUŁTOWY
16:35 5. MYS-WES 0:0 6. JANINA
16:47 1. BOB-PIEK 0:0 3. SOŚNICA
17:00 2. PNIÓWEK 2:1 5. MYS-WES
17:12 4. RYDUŁTOWY 1:0 6. JANINA
17:25 1. BOB-PIEK 1:1 5. MYS-WES
17:37 3. SOŚNICA 0:0 6. JANINA
17:50 2. PNIÓWEK 0:0 4. RYDUŁTOWY
18:02 1. BOB-PIEK 0:1 6. JANINA
18:15 4. RYDUŁTOWY 1:3 5. MYS-WES
18:27 2. PNIÓWEK 2:0 3. SOŚNICA
18:40 1. BOB-PIEK 2:3 4. RYDUŁTOWY
18:52 2. PNIÓWEK 0:0 6. JANINA
19:05 3. SOŚNICA 5:1 5. MYS-WES
Grupa D | BOB-PIEK | PNIÓWEK | SOŚNICA | RYDUŁ TOWY | MYS-WES | JANINA | PKT | Bramki | Miejsce |
BOB-PIEK |
X
| 1:0 | 0:0 | 2:3 | 1:1 |
0:1
| 5 | 4:5 | V |
PNIÓWEK | 0:1 |
X
| 2:0 | 0:0 | 2;1 |
0:0 | 8 | 4:2 | I |
SOŚNICA | 0:0 | 0:2 |
X
| 0:0 | 5:1 |
0:0 | 6 | 5:3 | III |
RYDUŁTOWY | 3:2 | 0:0 |
0:0
| X |
1:3
|
1:0 | 8 | 5:5 | II |
MYS-WES | 1:1 | 1:2 | 1:5 | 3:1 | X |
0:0 | 5 | 5:9 | VI |
JANINA
| 1:0 | 0:0 | 0:0 |
0:1
|
0:0
| X | 6 | 1:1 | IV |
Harmonogram gier NIEDZIELA 06.03.2016 r.
II FAZA TURNIEJU - HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
A1 1. JSW SA KWK KNURÓW-SZCZYGŁOWICE
B2 2. KHW SA KWK WUJEK
C3 3. KW SA KWK POKÓJ
B1 1. JSW SA KWK B-Z-J RUCH BORYNIA
C2 2. KW SA KWK CHWAŁOWICE
D3 3. KW SA KWK SOŚNICA
09:00 E 3. POKÓJ 1:0 2. WUJEK
19:15 F 3.SOŚNICA 2:2 2. CHWAŁOWICE
09:30 E 1. KN-SZCZ 1:0 3. POKÓJ
09:45 F 1. BORYNIA 0:1 3. SOŚNICA
10:00 E 1. KMURÓW 4:2 2. WUJEK
10:15 F 1. BORYNIA 1:3 2. CHWAŁOWICE
Grupa E |
KN-SZCZY
| WUJEK | POKÓJ | PKT | Bramki | Miejsce |
KN-CZSZ |
X |
2;4 |
0;1 |
0 |
2;5 |
III |
WUJEK | 4;2 | X |
0;1 |
3 |
4;3 |
II |
POKÓJ | 1;0 | 1;0 | X |
6 |
2;0 |
I |
Grupa F |
BORYNIA
| CHWAŁOWICE | SOŚCNICA | PKT | Bramki | Miejsce |
BORYNIA |
X |
1;5 |
0;1 |
0 | 1;4 | III |
CHWAŁO WICE | 5;1 | X | 2;2
| 4 | 5;3 | I |
SOŚNICA | 1;0 | 2;2 | X | 4 | 3:2 | II |
Harmonogram gier NIEDZIELA 06.03.2016 r.
II FAZA TURNIEJU - HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
C1 1. KGHM PM SA ZG RUDNA
D2 2. KW SA KWK RYDUŁTOWY
A3 3. KHW SA KWK WIECZOREK
D1 1. JSW SA KWK PNIÓWEK
A2 2. KW SA KWK ZIEMOWIT
B3 3. KW SA KWK JANKOWICE
11:10 G 3. WIECZOREK 0:0 2. RYDUŁTOWY
11:25 H 3. JANKOWICE 0:6 2. ZIEMOWIT
11:40 G 1. RUDNA 2:0 3. WIECZOREK
11:55 H 1. PNIÓWEK 4:0 3. JANKOWICE
12:10 G 1. RUDNA 1:1 2. RYDUŁTOWY
12:25 H 1. PNIÓWEK 1:2 2. ZIEMOWIT
Grupa G |
RUDNA
| RYDUŁ TOWY | WIECZ OREK | PKT | Bramki | Miejsce |
RUDNA |
X | 1:1 | 0:2 | 1 | 1:3 | III |
RYDUŁ TOWY | 1:1 | X | 0:0
| 2 | 1:1 | II |
WIECZO REK | 2:0 | 0:0 | X | 4 | 2:0 | I |
Grupa H |
PNIÓWEK
| ZIEMOWIT | JANKO WICE | PKT | Bramki | Miejsce |
PNIÓWEK |
X | 4:2 | 4:0 | 6 | 8:2 | I |
ZIEMOWIT | 2:4 | X | 6:0
| 3 | 8:4 | II |
WIECZO REK | 0:4 | 0:6 | X | 0 | 0:10 | III |
Harmonogram gier NIEDZIELA 06.03.2016 r.
III Faza turnieju
HALA SPORTOWA SUSZEC, UL. SZKOLNA 130A
Ćwierćfinały:
10:30 I E1 – F2
ZZRG POKÓJ 1:2 ZZRG ZOŚNICA
10:50 J F1 – E2
ZZRG CHWAŁOWICE 3:0 ZZRG WUJEK
12:40 K G1 – H2
ZZRG WIECZOREK 0:3 ZZRG ZIEMOWIT
13:00 L H1 – G2
ZZRG PNIÓWEK 3:0 ZZRG RYDUŁTOWY
Półfinały:
13:20 I – K
SOŚNICA 3:0 ZIEMOWIT
13:40 J – L
CHWAŁOWICE 0:0 RYDUŁTOWY
Finały:
14:10 Mecz o III miejsce
ZIEMOWIT 3:5 RYDUŁTOWY
14:30 Mecz o I miejsce:
SOŚNICA 1:3 CHWAŁOWICE
14:50 – Uroczyste Zakończenie Turnieju
Klasyfikacja finałowa
1. KW SA KWK CHWAŁOWICE
2. KW SA KWK SOŚNICA
3. KW SA. KWK RYDUŁTOWY
4. KW SA KWK ZIEMOWIT
5. JSW SA KWK PNIÓWEK
6. KW SA KWK POKÓJ
7. KHW SA KWK WUJEK
8. KHW SA KWK WIECZOREK
9. KGHM PM SA ZG RUDNA
10. JSW SA KWK KNURÓW-SZCZYGŁOWICE
11. JSW SA KWK BORYNIA-ZOFIÓWKA-JASTRZĘBIE
RUCH BORYNIA
12. KW SA KWK JANKOWICE
13. TW SA ZG JANINA
14. WK SP Z OO KWK BOBREK – PIEKARY RUCH PIEKARY
15. KHW SA KWK MYSŁOWICE - WESOŁA
16. JSW SA KWK BUDRYK
17. TW ZG SOBIESKI
18. KW SA KWK HALEMBA-WIREK
19. KW SA KWK PIAST
20. KHW SA KWK STASZIC
21. CENTRALNA STACJA RATOWNICTWA GÓRNICZEGO SA
22. KW SA KWK MARCEL
Najlepszy strzelec: MATYSEK TOMASZ ZZRG ZIEMOWIT
Najlepszy bramkarz: ANDRZEJ SKROCKI ZZRG CHWAŁOWICE
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |