|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
WYNIKI
VII MISTRZOSTW POLSKI
RATOWNIKÓW GÓRNICZYCH
W FUTSALU
1. JSW SA ZZRG KWK PNIÓWEK
2. KHW SA KWK WUJEK
3. PGG SP Z OO KWK PIAST – ZIEMOWIT RUCH PIAST
4. CSRG
09:00 1. PNIÓWEK 1:0 2. WUJEK
09:15 3. PIAST 1:4 4. CSRG
10:00 1. PNIÓWEK 4:1 3. PIAST
10:15 2. WUJEK 0:0 4. CSRG
11:30 1. PNIÓWEK 1:0 4. CSRG
11:45 2. WUJEK 6:1 3. PIAST
Grupa A | PNIÓ WEK | WUJEK | PIAST | CSRG | PKT | Br. | Miejsce |
PNIÓWEK | X | 1:0 | 4:1 | 1:0 | 9 | 6:1 | I |
WUJEK | 0:1 | X | 6:1 | 0:0 | 4 | 6:1 | II |
PIAST | 1:4 | 1:6 | X | 1:4 | 0 | 3:14 | IV |
CSRG | 0:1 | 0:0 | 4:1 | X | 4 | 4:2 | III |
1. KHW SA KWK MURCKI – STASZIC
2. KHW SA KWK MYSŁOWICE – WESOŁA
3. PGG SP Z OO KWK PIAST – ZIEMOWIT RUCH ZIEMOWIT
4. TAURON WYDOBYCIE SA ZG BRZESZCZE
09:30 1. MUR-STA 0:0 2. MYS-WES
09:45 3. ZIEMOWIT 3:0 4. BRZESZCZE
10:30 1. MUR-STA 1:2 3. ZIEMOWIT
10:45 2. MYS-WES 0:2 4. BRZESZCZE
12:30 1. MUR-STA 1:2 4. BRZESZCZE
12:45 2. MYS-WES 4:1 3. ZIEMOWIT
Grupa B | MUR-STA | MYS-WES | ZIEMOWIT | BRZE SZCZE | PKT | Br. | Miejsce |
MUR-STA | X | 0:0 | 1:2 | 1:2 | 1 | 2:4 | IV |
MYS- WES | 0:0 | X | 4:1 | 0:2 | 4 | 4:3 | III |
ZIEMOWIT | 2:1 | 1:4 | X | 3:0 | 6 | 6:5 | I |
BRZESZCZE | 2:1 | 2:0 | 0:3 | X | 6 | 4:4 | II |
1. KGHM PM SA ZG POLKOWICE - SIEROSZOWICE
2. KHW SA KWK WIECZOREK
3. PGG SP Z OO KWK ROW RUCH CHWAŁOWICE
4. TAURON WYDOBYCIE SA ZG JANINA
11:00 1. SIERPOL 0:1 2. WIECZOREK
11:15 3. CHWAŁOWICE 2:1 4. JANINA
12:00 1. SIERPOL 1:1 3. CHWAŁOWICE
12:15 2. WIECZOREK 1:1 4. JANINA
13:00 1. SIERPOL 5:1 4. JANINA
13:15 2. WIECZOREK 1:2 3. CHWAŁOWICE
Grupa C | SIER POL | WIECZOREK | CHWAŁOWICE | JANI NA | PKT | Br. | Miejsce |
SIERPOL | X | 0:1 | 1:1 | 5:1 | 4 | 6:3 | III |
WIECZOREK | 1:0 | X | 1:2 | 1:1 | 4 | 3:3 | II |
CHWAŁOWICE | 1:1 | 2:1 | X | 2:1 | 7 | 5:3 | I |
JANINA | 1:5 | 1:1 | 1:2 | X | 1 | 3:8 | IV |
Ćwierćfinały: czas gry 1 x 12 minut (ostatnia min. zatrzymywana)
13:45 MECZ I 1A – 3ABC (najlepszy bilans z miejsca 3) 0:0
PNIÓWEK - SIERPOL K. 1:2
ZIEMOWIT - CSRG K. 1:3
14:15 MECZ III 1C – 2ABC (najgorszy bilans z miejsca 2) 0:0
CHWAŁOWICE - WIECZOREK K. 1:3
bilans z miejsca 2) 0:4
BRZESZCZE - WUJEK
Półfinały: czas gry 1 x 12 minut (ostatnia min. zatrzymywana)
14:50 zwycięzca meczu I – zwycięzca meczu III 2:0
SIERPOL - WIECZOREK
15:05 zwycięzca meczu II – zwycięzca meczu IV 0:2
CSRG - WUJEK
Finały: czas gry 1 x 12 minut (ostatnia min. zatrzymywana)
15:20 Mecz o III miejsce 1:2
WIECZOREK - CSRG
15:35 Mecz o I miejsce: 0:1
SIERPOL - WUJEK
15:50 – Uroczyste Zakończenie Turnieju
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. KHW SA KWK WUJEK
2. KGHM PM SA ZG POLKOWICE - SIEROSZOWICE
3. CSRG
4. KHW SA KWK WIECZOREK
5. JSW SA ZZRG KWK PNIÓWEK
6. PGG SP Z OO KWK ROW RUCH CHWAŁOWICE
7. PGG SP Z OO KWK PIAST – ZIEMOWIT RUCH ZIEMOWIT
8. TAURON WYDOBYCIE SA ZG BRZESZCZE
9. KHW SA KWK MYSŁOWICE – WESOŁA
10. KHW SA KWK MURCKI – STASZIC
11. TAURON WYDOBYCIE SA ZG JANINA
12. PGG SP Z OO KWK PIAST – ZIEMOWIT RUCH PIAST
NAJLEPSZY STRZELEC:
OSTROWSKI ŁUKASZ - SIERPOL
NAJLEPSZY BRAMKARZ:
KRAJEWSKI DAMIAN - WUJEK
NAJLEPSZY ZAWODNIK:
DAWID GROS - WIECZOREK
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |