|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
HARMONOGRAM GIER
III KLIMA CUP
charytatywny turniej futsalu
GRAMY DLA NINY
HALA SPORTOWA II LO AL. NIEPODLEGŁOŚCI 31 - 01.04.2017 r.
- czas gry 1 x 12 min. w grupach, od ćwierćfinałów 1 x 12 min z ostatnią minutą zatrzymywaną,
- brak czasu na żądanie,
- dopuszczalne są 4 faule, 5 faul i każdy następny jest konsekwencją rzutu karnego przedłużanego,
- czerwona kartka (2 żółte) wykluczają zawodnika z danego meczu włącznie
z karą 1 min osłabienia drużyny,
- liczba zdobytych punktów,
- bezpośredni pojedynek,
- korzystniejsza różnica bramek,
- większa liczba zdobytych bramek,
- w wypadku tej samej ilości punktów drużyn tworzy się tak zwaną ,,małą tabele” pomiędzy zainteresowanymi.
Michał Żakiewicz 500 529 681
Życzymy miłej zabawy i wielu sportowych wrażeń.
Organizatorzy
1.K1 Polkowice-Sieroszowice
2.Kghm centrala
3.R VII Rudna
4. PeBeKa
5. K1 Rudna
6. E3 Rudna
7. Termospec
8. Nalco
12:00 – POKAZ ZUMBY
12:15 LICYTACJA
Harmonogram gier
1. K1 RUDNA
2. KGHM CENTRALA
3. R VII RUDNA
4. PEBEKA
09:00 1. K1 2 : 3 2. CENTRALA
09:15 3. R VII 5 :0 4. PEBEKA
10:00 1. K1 2 :1 3. R VII
10:15 2. CENTRALA 5 : 0 4.PEBEKA
11:00 1. K1 5 : 0 4. PEBEKA
11:15 2. CENTRALA 2 : 1 3. R VII
Grupa A | K1 | CENT RALA | R VII | PEBEKA | PKT | Bramki | Miejsce |
K1 |
X
|
2:3 |
2:1 |
5:0 | 6 |
9:4 | II |
CENT RALA |
3:2 |
X |
2:1 |
5:0 | 9 |
10:3 | I |
R VII |
1:2 |
1:2 | X |
5:0 | 3 |
7:4 | III |
PEBEKA |
0:5 |
0:5 |
0:5 | X | 0 |
0:15 | IV |
1. K1 POLKOWICE-SIEROSZOWICE
2. E3 RUDNA
3. TERMOSPEC
4. NALCO
09:30 1. SIERPOL 2 : 1 2. E3
09:45 3. TERMOSPEC 0 : 1 4. NALCO
10:30 1. SIERPOL 1 : 0 3. TERMOSPEC
10:45 2. E3 1 : 1 4. NALCO
11:30 1. SIERPOL 2 : 0 4. NALCO
11:45 2. E3 0 : 2 3. TERMOSPEC
Grupa B | SIERPOL | E3 | TERMOSPEC | NALCO | PKT | Bramki | Miejsce |
SIERPOL |
X
|
2:1 |
1:0 |
2:0 | 9 |
5:1 | I |
E3 |
1:2 |
X |
0:2 |
1:1 | 1 |
2:5 | IV |
TERMO SPEC |
0:1 |
2:0 | X |
0:1 | 3 |
2:2 | III |
NALCO |
0:2 |
1:1 |
1:0 | X | 4 |
2:3 | II |
Ćwierćfinały:
12:30 I 1 A – 4 B
KGHM CENTRALA 0:3 E3 RUDNA
12:45 II 2 A– 3 B
K1 RUDNA 2:1 TERMOSPEC
13:00 III 2 B - 3A
NALCO 3:1 R VII RUDNA
13:15 IV 1 B – 4 A
K1 POLKOWICE-SIEROSZOWICE 5:0 PEBEKA
Półfinały:
13:40 I – III
E3 RUDNA 1:3 NALCO
13:55 II – IV
K1 POLKOWICE-SIEROSZOWICE 0:0 K1 RUDNA k; 2:3
Finały:
14:15 – mecz o 3 miejsce
K1 POLKOWICE-SIEROSZOWICE 3:0 E3 RUDNA
14:30 – mecz o 1 miejsce
NALCO 1:0 K1 RUDNA
14:50 – Uroczyste Zakończenie Turnieju
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |