|
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.
|
WYNIKI GIER
VII OLDBOJOWE MISTRZOSTWA POLSKI
GÓRNIKÓW i PRZYJACIÓŁ
w Futsalu – PAWŁOWICE 2018
Harmonogram gier
1. ZZRG PGG KWK WUJEK
2. ZZRG JSW SA KWK PNIÓWEK
3. NSZZ SOLIDARNOŚC TAURON WYDOBYCUE SA
ZG SOBIESKI
4. MADNESS ŻORY
11:00 1. WUJEK 0:1 2. PNIÓWEK
11:15 3. SOBIESKI 2:1 4. MADNESS
12:00 1. WUJEK 2:1 3. SOBIESKI
12:15 2. PNIÓWEK 2:2 4. MADNESS
13:00 1. WUJEK 2:4 4. MADNESS
13:15 2. PNIÓWEK 2:2 3. SOBIESKI
Grupa A | WUJEK | PNIÓWEK | SOBIESKI | MADNESS | PKT | Bramki | Miejsce |
WUJEK |
X |
0:1 |
2:1 |
2:4 |
3 |
4:6 |
IV |
PNIÓWEK |
1:0 |
X |
2:2 |
2:2 |
5 |
5:4 |
I |
SOBIESKI |
1:2 |
2:2 | X |
2:1 |
4 |
5:5 |
II |
MADNESS |
4:2 |
2:2 |
1:2 | X |
4 |
7:6 |
III |
Harmonogram gier
1. PRZYJACIELE ŻORY
2. JSW SA KWK ZOFIÓWKA
3. ZZ KADRA WĘGLOKOKS KRAJ SP Z OO KWK PIEKARY
4. KHGM PM SA/CENTRALA
11:30 1. ŻORY 1:3 2. ZOFIÓWKA
11:45 3. PIEKARY 4:0 4. CENTRALA
12:30 1. ŻORY 3:1 3. PIEKARY
12:45 2. ZOFIÓWKA 4:1 4. CENTRALA
13:30 1. ŻORY 2:0 4. CENTRALA
13:45 2. ZOFIÓWKA 2:1 3. PIEKARY
Grupa B | ŻORY | ZOFIÓWKA | PIEKARY | CENTRALA | PKT | Bramki | Miejsce |
ŻORY |
X |
1:3 |
3:1 |
2:0 |
6 |
6:4 |
II |
ZOFIÓWKA |
3:1 |
X |
3:1 |
4:1 |
9 |
10:3 |
I |
PIEKARY |
1:3 |
1:2 | X |
4:0 |
3 |
6:5 |
III |
CENTRALA |
0:2 |
1:4 |
0:4 | X |
0 |
1:10 |
IV |
Półfinały o 5 miejsce: czas gry 1 x 12 minut - 2 ostatnie min. zatrzymywane
14:00 A3 – B4
MADNESS 2:0 CENTRALA
14:20 A4 – B3
WUJEK 2:3 PIEKARY
Półfinały o 1 miejsce: czas gry 1 x 12 minut - 2 ostatnie min. zatrzymywane
14:40 A1 – B2
PNIÓWEK 2:1 ŻORY
15:00 A2 – B1
SOBIESKI 0:1 ZOFIÓWKA
Finały: czas gry 1 x 12 minut - 2 ostatnie min. zatrzymywane
15:20 Mecz o VII miejsce
CENTRALA 2:1 WUJEK
15:40 Mecz o V miejsce
MADNESS 2:7 PIEKARY
16:00 Mecz o III miejsce
ŻORY 0:2 SOBIESKI
16:20 Mecz o I miejsce
PNIÓWEK 0:1 ZOFIÓWKA
16:45 – Uroczyste Zakończenie Turnieju
KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. JSW SA KWK ZOFIÓWKA
2. ZZRG JSW SA KWK PNIÓWEK
3. NSZZ SOLIDARNOŚC TAURON WYDOBYCIE SA ZG SOBIESKI
4. PRZYJACIELE ŻORY
5. ZZ KADRAWĘGLOKOKS KRAJ SP Z OO KWK PIEKARY
6. MADNESS ŻORY
7. KGHM PM SA / CENTRALA
8. ZZRG PGG KWK WUJEK
NAJLEPSZY STRZELEC: DRAMSKI DAMIAN - PIEKARY
NAJLEPSZY BRAMKARZ: GRUSZCZYŃSKI MARCIN - PNIÓWEK
NAJLEPSZY ZAWODNIK: ADASZEK MARIUSZ - ŻORY
NAJSTARSZY ZAWODNIK: STAŃCZYK DARIUSZ - PIEKARY
PUNKTACJA OLDBOJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW I PRZYJACIÓŁ
Legenda:
U – uczestnictwo w Mistrzostwach
4 pkt. – I miejsce w Mistrzostwach
3 pkt. – II miejsce w Mistrzostwach
2 pkt. – III miejsce w Mistrzostwach
1 pkt. – IV miejsce w Mistrzostwach
Lp. | Nazwa drużyny | I 2011 | II 2012 | III 2013 | IV 2014 |
2015 | V 2016 | VI 2017 | VII 2018 | Pkt |
1. | Pniówek | U-3 | U-4 | U-4 | U-4 |
| U-2 | U-2 | U-2 | 22 |
2. | Zofiówka | U-4 | U-2 | U |
|
| U-1 |
| U-1 | 11 |
3. | Staszic | U-1 | U-3 | U | U-3 |
|
|
|
| 7 |
4. | Sobiekski | U-2 | U | U |
|
| U | U-1 | U-2 | 5 |
5. | Jas-Mos |
|
|
|
|
| U-4 |
|
| 4 |
5. | Wujek |
|
|
|
|
|
| U-4 | U | 4 |
7. | Sośnica | U | U | U-3 |
|
|
|
|
| 3 |
7. | Zygzak |
|
|
|
|
| U-3 |
|
| 3 |
7. | ZTK |
|
|
|
|
|
| U-3 |
| 3 |
10. | Halemba | U |
| U-2 |
|
|
|
|
| 2 |
10. | Zw. Górnośląski | U | U | U | U-2 |
| U |
|
| 2 |
12. | Pgwir |
|
|
| U-1 |
| U |
|
| 1 |
12. | Zc Michaś |
| U-1 |
|
|
|
|
|
| 1 |
12. | Przyjaciele Żory |
|
|
|
|
|
|
| U-1 | 1 |
15. | El. Łaziska | U | U |
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Bolesław Śm. |
| U |
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Chwałowice | U |
|
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Janina | U | U |
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Sevitel |
| U |
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Becker-Warkop |
| U |
|
|
|
|
|
| 0 |
15. | Budryk |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | Czapla Kryry |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | Tagor |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | Gipsy Kings |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | S 80; Ziemowit |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | Db Schenker |
|
| U |
|
|
|
|
| 0 |
15. | Wieczorek |
|
|
|
|
| U |
|
| 0 |
15. | Bielszowice |
|
|
|
|
| U |
|
| 0 |
15. | Scharf |
|
|
|
|
| U |
|
| 0 |
15. | Polkowice-Sieroszowice |
|
|
|
|
|
| U |
| 0 |
15. | Janina |
|
|
|
|
|
| U |
| 0 |
15. | ZSRG |
|
|
|
|
|
| U |
| 0 |
15. | Madness |
|
|
|
|
|
| U | U | 0 |
15. | Centrala |
|
|
|
|
|
|
| U | 0 |
15. | Piekary |
|
|
|
|
|
|
| U | o |
HISTORIA OLDBOJOWYCH MISTRZOSTW POLSKI GÓRNIKÓW I PRZYJACIÓŁ
Lp. | Rok mistrzostw | Ilość drużyn | I miejsce | II miejsce | III miejsce | IV miejsce |
I | 2011 | 10 | ZOFIÓWKA | PNIÓWEK | SOBIESKI | STASZIC |
II | 2012 | 12 | PNIÓWEK | STASZIC | ZOFIÓWKA | MICHAŚ |
III | 2013 | 13 | PNIÓWEK | SOŚNICA | HALEMBA | STASZIC |
IV | 2014 | 4 | PNIÓWEK | STASZIC | ZW. GÓRN. | PGWIR |
V | 2016 | 10 | JAS-MOS | ZYGZAK | PNIÓWEK | ZOFIÓWKA |
VI | 2017 | 10 | WUJEK | ZTK | PNIÓWEK | SOBIESKI |
VII | 2018 | 8 | ZOFIÓWKA | PNIÓWEK | SOBIESKI | ŻORY |
Inne rozgrywki |
Najbliższa kolejka 1 |